fbpx Scroll to top

Okul Tanıtım Günü ve

Bursluluk sınavımıza davetlisiniz!

Araştıran-sorgulayan, bilgili, düşünen, iletişim kuran, ilkeli, açık görüşlü, duyarlı, riski göze alan, dengeli ve dönüşümlü düşünen bireyler olarak yetiştireceğimiz öğrencilerimizden biri olmaya davetlisiniz. 

Özel Minecan Okulları
Ortaokul Kampüsü

Yer

8 Ocak 2022

Tarih

Minecan-Okullari-Bursluluk-Sınavı-Banner-cocuklar

Kontenjanımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Okulumuz hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz.

Burada Her Birey Özeldir!

Minecan'da her birey kendi hayalleri ve yetenekleri doğrultusunda dünya standartlarında bir eğitimle kendini keşfetmek üzere yetiştirilir.

Gelecek Bugünden Planlanır!

Öğrenciler Minecan'da alacakları eğitimlerle önce ülkemizin en iyi liselerine ve sonrasında hayallerindeki üniversiteye yerleşmeleri için özel bir plan doğrultusunda yetiştirilir.

Ortaokulumuzu Keşfet

Ortaokulumuzu Keşfet

Çocuklarınızın araştırarak, keşfederek, sorgulayarak kalıcı anlamayı başarırken sorumluluk alma beceresini kazanacakları öğrenme programımızla sınavların yanında bir birey olarak yetişmeyi öğrenecekler.

Keşfet

Minecan'ı Bizden Dinleyiz

Güzide Nur ÖZVEREN’in 1991 yılında kendi çocuklarının eğitimi için bir anaokulu kurma isteği ile temellerini attığı Minecan Okulları bugün kuruluşunun 29. yılını kutluyor. Minecan Anaokulu ile başlayan eğitim yolculuğu 2017 yılında Minecan İlkokulunun ardından 2019 yılında Minecan Ortaokulunun açılışı ile devam ediyor.

“Herkes kendini değerli hissedecek.” anlayışı ile Adana’da dünya standartlarında eğitim veren Minecan Okulları’nda tüm canlılara saygılı, toplumsal değerlerine ve kültürüne sahip çıkarken uluslararası toplum ve kültürleri tanıyan, çağdaş dünyanın bir parçası olacak bilgi birikimine ve becerilere sahip, olaylara farklı açılardan bakabilme becerisi gelişmiş ve Atatürk’ün izinde bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Öğrencilerimizi sorgulayan, yaşam boyu öğrenen, duygusal, sosyal ve akademik yönden yüksek standartlara sahip, bilime inanan, Atatürk ilke ve devrimlerinin takipçisi, mutlu bireyler olarak yetiştirmektir.

Çağdaş ve uluslararası bir bakış açısı ile; öğrencilerini kendini tanıyan, potansiyelini gerçekleştiren ve  fark yaratan bireyler olmalarını sağlayacak bilgi ve becerilerle donanmış, iyi bir vatandaş ve bir dünya insanı olarak yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır.

Daha Fazlası İçin

Bizimle İletişime Geçebilirsin

Her öğrencimiz geleceği tasarlayıp ona yön verecek, dünyayı daha yaşanabilir ve
umut vadeden bir yer yapmak üzere gerekli bilgi, deneyim ve tecrübeye
sahip olarak yetişecektir. Bu yolculukta yerinizi almak için
ve okulumuzu keşfetmek için hemen telefonla randevu albilirsiniz.

Kayıt Ol

Minecan'dan Haberdar Ol!